Puhu Sanat Nişantaşı mağazasında uzun yıllara dayanan perakende deneyimini, sanal dünyada puhusanat.com online sanat malzemeleri alışveriş sitesinde devam ettiriyor. Suluboya ressamlarının Nişantaşı’ndaki en önemli adresi olan Puhu Sanat web sitesinde de suluboyanın en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerini siz değerli müşterileriyle buluşturuyor.

Çocuklar için de ideal bir sanata başlama tekniği olan suluboya, su bazlı olması nedeniyle toksik maddeler içermez ve kolayca temizlenir. Bu nedenle çocuklar için zararsızdır. Okula yeni başlayan çocuğunuza sanat zevki kazandırmak için farklı kalite ve fiyat seçenekleriyle sunduğumuz suluboya başlangıç setlerimizden birini seçmenizi öneririz. Suluboya malzemeleri iyi bir suluboya seti ve suluboya fırçasının yanısıra uygun bir palet, kaliteli ağır bir kağıt ve suluboya deneyiminizi zenginleştirecek suluboya yardımcı malzemelerini de kapsar.

Puhu Sanat tüm bu suluboya malzemeleri ve aksesuarlarını da suluboya kategorisinde sanatseverlerin hizmetine sunuyor. Puhu Sanat online alışveriş sitesi Rembrandt suluboya, Daler Rowney suluboya, St. Petersburg White Nights ve Schmincke Horadam Aquarell gibi dünyaca ünlü yüksek kalite suluboya tabletleri ve suluboya tüplerini bünyesinde barındırdığı gibi daha çok başlangıç seviye ve öğrenci seviyesinde boya üreten Faber castell suluboya setlerini de ürün portföyünde bulunduruyor. Kimi suluboya ressamları tüp suluboya ile çalışmayı sevdiği gibi kimi başka ressamlar tablet veya yarım tablet suluboyaları tercih ederler. Sulu boya çalışmaları çok zengin ve farklı teknikler ile yapılabilir. Örneğin Fine Tech yaldız suluboyaveya Schmincke Bronz suluboya pigment ile ışıl ışıl inci gibi parlayan suluboya çalışmalarına imza atabilirsiniz.

Sulu boya ile çalışmanın avantajları nelerdir?

Suluboya yapmak diğer tekniklere göre daha kolay mıdır? Suluboya öncelikle su bazlı olduğundan çok hızlı kurur. Bu nedenle birçok iç ve dış ortamda resim yapmaya çok daha uygundur. Aynı zamanda kolay temizlenme ve daha sağlıklı olma gibi özelliklere de sahiptir. Elbette iyi bir suluboya sanat eseri yaratmak için kaliteli suluboya kağıtlarına ve suluboya mediumlarına da ihtiyaç duyulmaktadır. Suluboyanın en doğru adresi Puhu Sanat!