Südor Ebru Boyası Seti A4

Südor Ebru Boyası Seti A4 (57B8696511135441)

Marka : Südor
Fiyat : ₺99,00(KDV Dahil)
₺99,00 'den başlayan taksitlerle
Kitreyi hazırlarken istenilen kıvamı elde etmek için, Südor Sıvı Kitre uygun bir kaba alınır, üzerine saf su veya yumuşak kaynak suyu yavaş yavaş karıştırılarak eklenir. Kitre ve su arasındaki oranın 1/6 olması tavsiye edilir. Sulandırmış olduğumuz Südor Kitre, ebru tepsisi içerisine alınır ve bir fırça yardımıyla tepsi içerisine yayılır. Su ile kitrenin tam olarak karıştığından emin olduğunuzda boyayı uygulamaya başlayabilirsiniz.

Kitrenin Hazırlanışı: Südor sıvı kitreye tekne içerinde saf su veya kaynak suyunu yavaş yavaş ilave ederek karıştırınız. Set içerisindeki kitreye 1,5 lt su ilave edilir.

Boyalar: Südor ebru boyaları direkt uygulamaya hazırdır. Gerekirse boyanın kitre üzerinde açılma kolaylığı sağlamak için bir miktar öd ilave edilmelidir. Boyaların renkleri parlak ve oldukça etkilidir.

Uygulanışı: Tekne içerisinde hazırlanan kitre homojen olacak şekilde iyice karıştırıldıktan sonra hazırlanan ebru boyaları istenen şekilde tekne yüzeyine serpiştirilir. Biz veya kürdan yardımıyla kitre yüzeyinde açılan boyalara şekil verilir. Bu işlemlerden sonra kağıt kitre yüzeyine karşılıklı zıt köşelerinden tutup hafif kenarlardan tutarak tekne kenarına sıyırarak yüzeyden alınır ve temiz düzgün bir alana kurumaya bırakılır.

Paket İçerisindekiler
5 Adet Ebru Boyası
10 Adet Ebru Kağıdı 90 gr.
1 Adet Ebru Fırçası
1 Adet Biz
1 Adet Sıvı Kitre
1 Adet A4 Ebru Teknesi
1 Adet Öd