Puhu Sanat Malzemeleri ve Hobi Malzemeleri mağazası 2012 yılından bu yana Nişantaşı, Şişli mağazasında öğrenciler, akademisyenler, amatör ve profesyonel sanatçılar ve sanat ile ilgilenen diğer sanatseverlerin en bilinen adreslerinden biridir.

Nişantaşı bölgesi birçok resim ve heykel atölyesi, sanat galerisi ve kurslarının yer aldığı, sanatın kalbinin attığı bir semt olması nedeniyle, farklı disiplinlerden birçok sanatçının yaşadığı, çalıştığı ve ziyaret ettiği bir bölgedir. Puhu Sanat bu bölgede sanat malzemeleri tedarik edecek bir mağazaya ihtiyaç duyan sanat camiasına, 2012 yılından beri, güler yüzlü personeli ile en iyi şekilde hizmet vermektedir. Yalnızca sanatın bilinen alanlarında değil birçok amatör ruhlu sanatseverin severek icra ettiği hobi alanında birçok araç gereç ve aksesuarı Puhu Sanat’ta bulabilirsiniz. Dünyaca ünlü boya imalatçıları olan Schmincke, Talens, Daler Rowney, Winsor Newton ve Pebeo gibi markaların yağlı boya, akrilik boya, suluboya, guaj boya ve medium çeşitlerini ürün portföyünde bulunduran Puhu Sanat, bunların yanında, Cadence, Artdeco, Karin, Idora gibi Türk malı sanat malzemeleri ve boya tedarikçilerini de bünyesinde barındırır.

Puhu Sanat özellikle resim tekniklerini çeşitlendirmek ve yaratıcı eserler ortaya çıkartmak için kaliteli boyaların yanında yardımcı malzemeler arayan ressamların ihtiyaçlarına yeterince cevap verecek zenginlikte medium ve yardımcılar bölümüne sahiptir. Pouring mediumlardan, yapılandırma pastalarına; terebentin çeşitlerinden, vernik ve lakelere; Arap zamkından, temizleme sıvılarına kadar çok çeşitli markaların her tür resim tekniğine uygun yardımcı malzemelerini Puhu Sanat raflarında bulabilirsiniz.

Son dönemde sanat dünyasında oldukça rağbet gören değişik boy ve uç yapılarına sahip marker ve resim kalemlerini de mağazamızdan tedarik edebilirsiniz. Japon Zig Kuretake, Posca, Faber Castell, Promarker ve resim kalemleri tüm seçenekleri ve marker setleriyle mağazamızda! Tüm bunların yanında değişik boyutlar ve şase yapılarında tuvaller ve çok amaçlı şövaleler de mağazamızda mevcuttur. Yalnızca tuval çeşitleri değil, resim defterleri, ArchesCanson, Fabriano, Hahnemühle gibi suluboya kağıtları ve blokları, akrilik boya kağıtları ve kartonlar gibi birçok farklı resim yüzeyini de mağazamızdan edinebilirsiniz. Resim sanatına başlamak isteyenler için çizim teknikleri kitapları ve anatomi kitapları, ayrıca başlangıç seviye heykel çamurları ve heykel hamurlarını da Puhu Sanat’tan tedarik edebilirsiniz.

Puhu Sanat Nişantaşı mağazasında sanata ve sanatçılara destek olmak ve onların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için elinden gelen çabayı göstermeye devam edecektir.

 

 

Sipariş Destek Hattımız hafta içi her gün 08.00 - 18.00 saatleri arasında, cumartesi günü saat 13:00'a kadar hizmet vermektedir.

0 212 693 50 81 (Sipariş Destek Hattı)
info@puhusanat.com

Operasyon Merkezi İletişim

0 212 693 50 81
0 212 548 16 40 (Faks)
İkitelli Cad. İmsan Sanayi Sitesi A Blok No:4 Küçükçekmece, İstanbul

Mağaza İletişim

0 212 230 44 38
Teşvikiye Mah. Av.Süreyye Ağaoğlu Sok. Doray Apt. No:3/A Şişli İstanbul
Mağazamız hafta içi her gün 09:00 - 19:00 saatleri arasında, Cumartesi günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 

Mağazamızdan fotoğraflar:

 

Puhu Sanat 

Puhu Sanat Mağazası 

Puhu Sanat Nişantaşı 

Puhu Sanat Nişantaşı Mağazası 

Puhusanat 

Puhusanat Nişantaşı Mağazası