• 500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

  • ORJİNAL ÜRÜN GARANTİSİ

  • HIZLI KARGO

  • %100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Sanat Malzemeleri ve Resim Malzemeleri

Sanat malzemeleri çok çeşitli ürünleri bünyesinde barındıran oldukça geniş bir kategoridir. Sanatın birçok dalı gelişen teknoloji ve yeni ortaya çıkan alt dallarla birlikte son derece farklı birimlerden oluşan bir alan haline dönüşmüştür. Bu nedenle, bu alanda çalışmakta olan firmaların tüm bu zengin çeşitliliği ürün portföyünde bulundurmaları, müşteri memnuniyetini sağlamak ve tüm ihtiyaçlara cevap vermek bakımından hayati önemdedir. Puhu Sanat yılların perakende ve internet satışı deneyimiyle bu ihtiyacın bilincinde olarak, en ünlü markaların tüm ürünlerini portföyünde bulundurmaya özen göstermektedir. Bu sayede, sanatın değişik dallarıyla ilgilenen insanlara cevap verebilme kapasitesi yüksek bir online satış mağazasıdır.

 

Sanat malzemeleri deyince akla ilk önce resim malzemeleri gelmektedir. Bu genel başlık altında; suluboya, yağlı boya, guaj ve pastel boya gibi sanatın en bilinen dallarına dair ürünler sınıflandırılmıştır. Bunun yanı sıra, hobi malzemeleri de özellikle sanata, profesyonel olarak değil eğlenceli bir hobi olarak bakan müşteri gruplarına hitap etmektedir. Genellikle ev kadınları hobi alanlarına yoğun ilgi göstermekle birlikte erkekler, çocuklar ve değişik meslek gruplarından insanlar bu alana yönelmektedir. 

 

Sanat malzemelerini ayrıca geleneksel sanatlar ve modern sanatlar olarak iki farklı kategori şeklinde ele almak da mümkündür. Hat ve ebru gibi geleneksel sanatlarla ilgili olanlar, kendi disiplinlerine uygun kalitede ham maddelerden imal edilmiş ve daha özelleşmiş sanat malzemelerine ihtiyaç duyarlar. Puhu sanat modern sanat dallarının yanı sıra geleneksel Türk ve İslam sanatları alanlarında da kendini yetiştirmiş bir firmadır. Türkiye’nin en ünlü ebru boyası markalar ve hat kalemlerini sitemizden tedarik etmeniz mümkündür. Bu yönüyle, geleneksel sanat kurslarına devam etmekte olan öğrencilerin ve profesyonel hat ve ebru sanatçılarının gözde sanat malzemeleri online satış platformu olma hüviyetini sürdürmektedir.

 

Tüm bunların dışında, maket, heykel ve çizim gibi alanların çok çeşitli sanat araç gereçlerine sitemizin ana kategorilerinden kolaylıkla ulaşmak mümkündür. Fiyat ve kalite karşılaştırılmasını sitemizin altyapısı sayesinde basit bir şekilde gerçekleştirebilir ve sitemizde gezinirken alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz. Sanat malzemeleri deneyim ve uzmanlaşmanın yanı sıra özenli bir çalıştırma da gerektirir. Personelimiz sanatla içli dışlı insanlar olarak sitemizden satın alacağınız ürünlerin paketlenmesi ve kargolanması gibi işlerde hassas ve titiz bir şekilde çalışırlar. Bu titiz çalışmanın bir sonucu olarak satın alacağınız ürünler mümkün olan en kısa zamanda kapınıza ulaşır. Fiyat kalite açısından optimum bir seviyeyi yakalamak konusundaki prensibimiz sayesinde Puhu Sanat’tan alacağınız ürünlerin performanslarından emin olabilirsiniz. Bu avantajlar sayesinde sanatla ilgilenmek hem daha kolay hem de daha keyifli bir işe dönüşür.    

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR